אם עומדים לבצע עבודות תמ"א 38 במקום בו אתם מתגוררים, חשוב מאוד שתפנו מוקדם ככל האפשר אל עורך דין תמ"א 38 מקצועי ומומחה אשר יבחן היטב את כל הנתונים וילווה אתכם לאורך כל התהליך בצורה הטובה ביותר. במידה ולא תבחרו לעבוד עם עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, אתם עלולים לבצע טעויות אשר יתגלו כחמורות מאוחר יותר, ולא לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם במסגרת התהליך, וחבל.

כמובן, בכדי לבחור עורך דין תמ"א 38 מקצועי ומומחה, כזה שתוכלו להיות בטוחים בכך שהוא יעניק לכם את השירות הטוב ביותר, עליכם לבדוק עליו את הפרטים הבאים:

  • בדקו את הניסיון של עורך הדין בליווי פרויקטים של תמ"א 38 ונסו עו"ד תמ"א 38לאתר המלצות מלקוחות קודמים אשר קיבלו ממנו שירותים דומים. חשוב לבחור עורך דין עם ניסיון רב בתחום הספציפי הזה של עבודות תמ"א 38, לא לכל עורך דין מתחום הנדל"ן יש ניסיון בפרויקטים כאלו, כי אין הרבה פרויקטים כאלו אשר נערכים מידי שנה.
  • בחרו עורך דין אשר עובד באזור המגורים שלכם ובאזור בו אמור להתקיים הפרויקט. סביר להניח כי עורך דין כזה מכיר טוב יותר את הקבלנים באזור, את העיריות והוועדות השונות ואת הדרכים בהן הן פועלות, וכך יוכל להעניק לכם שירות יעיל ומקצועי יותר.
  • בחרו עורך דין אשר יש לכם חיבור אישי איתו. חיבור אישי עם עורך הדין הינו חשוב מאוד ויאפשר לכם לעבור את התהליך הלא פשוט של התמ"א 38 בצורה הרבה יותר נעימה ובידיעה ברורה כי יש אדם מקצועי אשר מטפל היטב בכל מה שקשור לפרויקט.
  • אם אתם רוצים להוזיל עלויות, אתם יכולים לבחור עורך דין שייצג אתכם ועוד כמה שכנים נוספים בתהליך, וכך תוכלו להשתתף בהוצאות. אם אתם עושים זאת, חשוב להצטרף לשכנים שאתם מכירים ויש לכם יחסים טובים עמם, בכדי למנוע ויכוחים או חיכוכים אשר יצרו עיכובים בתהליך ויפריעו לעבודתו של עורך הדין. חשוב גם לבדוק כי עורך הדין מסכים להסדר הזה, לא כל אחד מאשר זאת.